/ 14 března, 2019/ Novinky a zajímavosti

Agentura pro ochranu přírody a krajiny České republiky (AOPK ČR) hledá nového kolegu – statistika / datového analytika. Nabízí možnost pracovat na věcech, které budou mít opravdový dopad na podobu ochrany přírody v ČR.
Místo výkonu práce: Ústředí AOPK ČR (Praha 11 – Chodov)
Jedná se o pracovní místo na dobu určitou (do 11/2023).
Přihlášky jsou očekávány do 20. dubna 2019.
AOPK ČR shromažďuje řadu datových sad. Nově dokázali vytvořit pracovní místo pro člověka, od kterého očekávají rozšíření jejich schopností je analyzovat. Data kromě svého primárního účelu skýtají ještě slušný potenciál dalších nových zjištění a nabízejí uplatnění řady pokročilých statistických postupů – GLM, mnohorozměrných analýz, analýz časových řad, práci s velkými datovými sadami, data mining. Orientace v oboru biologie (vegetace, rostlinné nebo živočišné druhy) bude pro uchazeče výhodou, nový zaměstnanec nicméně bude spolupracovat s řadou odborných garantů – biologů, takže stačí člověk v biologii zvídavý.
Podrobnosti nabídky jsou zde: http://www.ochranaprirody.cz/res/archive/414/068278.pdf?seek=1552040108 (nebo totéž: www.nature.cz – volná místa – ústředí – „biostatistik – analytik“).

Share this Post